با کاپشن گورتکس کوهنوردی جان خود را از حمله ی گرگ نجات دهید

همه ما عادت داریم که لباس کتانی را به عنوان یک انتخاب عالی برای هوای گرم ببینیم.

با این حال، می تواند بسیار بیشتر از این باشد.

برای قرن‌ها، بسیاری از فرهنگ‌های مختلف کتان را به دلیل خواص و فواید منحصربه‌فرد آن پذیرفته‌اند.

در این مقاله به فواید متعدد پوشیدن کت کتان می پردازیم.

علاوه بر نکات سبک واضح، موارد زیادی برای پوشش دادن وجود دارد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه دیگری، بیایید با شش مزیت منحصر به فرد پوشیدن کت و کتانی به طور کلی آشنا شویم!

این باعث می شود سبک گاه به گاه کار کند!
آیا تا به حال از این واقعیت آزارتان داده است که بسیاری از لباس‌هایی که خیلی به شما می‌آیند و با آن‌ها احساس راحتی می‌کنید، بیش از حد ناخوشایند هستند؟

کاپشن گورتکس کوهنوردی دارای ضخامت بالایی می باشد از این رو بدن شما را در حین کوهنوردی به طور کامل گرم نگه می دارد.

کاپشنکاپشن

اگر چنین است، پس کتانی ممکن است ناجی شما باشد!

این ماده شگفت انگیز ظاهری طبیعی دارد. هنگامی که یک کت کتان را پوشیدید، می توانید انتظار داشته باشید که حتی در غیر محتمل ترین شرایط احساس راحتی کنید.

چه هوا گرم باشد و چه تصمیم گرفته باشید که یک کت ساده از کتانی بپوشید، یا زمانی که هوا کمی سرد است و یک کت کتانی پوشیده اید، می توانید انتظار داشته باشید که هنگام پوشیدن آن بهترین احساس و ظاهر خود را داشته باشید.

علاوه بر این، کتان به خوبی با هر ماده دیگری ترکیب می شود. فرقی نمی‌کند جین بپوشید، نخی، پشمی یا هر چیز دیگری، مطمئناً از منظر معمولی ظاهر و احساس خوبی خواهید داشت.

ظاهر تمام کتان نیز یک چیز است. این بدان معناست که شما می توانید ژاکت خود را با شلوارهای کتان یا کتانی حتی یکنواخت ترکیب کنید و راحتی بالاترین درجه را احساس کنید.

علاوه بر این، بیشتر لباس‌های کتان در بسیاری از فرهنگ‌ها تداعی لوکس دارند. این به طور خودکار لباس‌های غیررسمی شما را یک درجه بالا می‌برد.

این یک انتخاب عالی برای تابستان و روزهای گرم است
احتمالاً مهمترین کیفیت کتانی که در مورد آن صحبت می شود قابلیت تنفس آن است. و به حق. از آنجایی که ظاهری سبک و بسیار ملایم دارد، جای تعجب نیست که کتانی برای روزهای گرم تابستان بسیار قابل تنفس و عالی است.

و این دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم روی آن تمرکز کنیم.

در بیشتر موارد، لباس‌های کتانی در تابستان و در مناطق آب‌وهوایی که دما همیشه بالاست، محبوب‌تر هستند.

ساختار الیاف طبیعی کتانی آن را برای چنین محیط هایی عالی می کند زیرا هوا قادر است بدون هیچ گونه اختلالی از یک طرف به طرف دیگر گردش کند.