4 مدل کتونی که می توانید با شلوار راحتی مردانه اسلش بپوشید

لاغر، کمر بلند، کاف‌دار، چین‌دار، جلوی صاف، معمولی، امروزی، تاکسیدو یا روزمره؟ به رنگ، بافت، وزن پارچه یا ظرافت آن اشاره نکنیم.

سفارشی کردن شلوارهای دوخت به عنوان یک مسئله انتخاب سبک شناخته شده است، اما نه تنها.

سفارش شلوار راحتی مردانه اسلش به صورت اینترنتی از طریق سایت های معتبر فروش امکان پذیر است.

هر لباس سفارشی در واقع مجموعه‌ای از جزییات نجومی است که اغلب پنهان است و آن را به چیزی واقعاً منحصر به فرد و معتبر تبدیل می‌کند.

شکم بند پارچه ای، حفاظ پاشنه، این همه چیزهایی است که هنوز نمی دانید و شلوار سفارشی شما را بسیار خاص می کند، به خصوص شلوار سفارشی Lanieri.

آیا همیشه فکر کرده اید که آیا برش “v” روی شلوار بود، پشت شلوار شما خطای ساخت دارد یا نه؟ خوب، البته که اینطور نیست.

این در واقع تقسیم sartorial است، یک اقدام احتیاطی که توسط خیاط ها در طول سال ها مورد مطالعه قرار گرفته است، که برای افزایش راحتی و پوشیدن شلوار ضروری است.

به داخل خط کمر شلوار خود نگاه کنید، به اصطلاح sartorial cintella را خواهید دید، یک نوار نخی پهن چین دار، قابل سفارشی سازی با پارچه های متضاد، که از کمر حمایت می کند و کناره را همراهی می کند.

اینجا یکی از آن جزئیات کوچک است که تفاوت را ایجاد می کند، وقتی صحبت از طول عمر یک لباس می شود.

محافظ پاشنه در واقع یک نوار پارچه ای نازک است که در قسمت پایین شلوار دوخته می شود تا پارچه در تماس با رویه کفش به مرور زمان فرسوده نشود.

دارت‌ها که در یک کلید معاصر مورد بازبینی قرار می‌گیرند، و بنابراین عمق کمتری دارند و به سمت بیرون دوخته می‌شوند، دوباره در کانون توجه قرار گرفته‌اند.

برای کسانی که معمولاً دستان خود را در جیب خود نگه می دارند یا برای کسانی که تلفن هوشمند و سایر اشیاء خود را در آنجا نگه می دارند ضروری است، به لطف شکل آنها، راحتی بیشتر و تناسب بهتری را ارائه می دهند.