7 دلیلی که کره ای ها از هودی دخترانه استفاده می کنند

مد مدرن به جوانان اجازه می دهد تا خود را به تمام روش های موجود بیان کنند، یکی از سبک های مورد علاقه اکثر مردم در سراسر جهان اسپرت است.

این عشق به راحتی با این واقعیت قابل توضیح است که این سبک راحت است، حرکت را محدود نمی کند و گرما را حفظ می کند.

با این حال، حتی این دسته لباس به ظاهر ساده نیز قوانین و ویژگی های متمایز خود را دارد.

به عنوان مثال، آیا می دانید تفاوت بین گرمکن و هودی دخترانه چیست؟ برای درک، مقاله را بخوانید.

هودی چیست و چگونه مد ظاهر شد برای درک تفاوت از اقلام به ظاهر مشابه کمد لباس، ابتدا باید دریابید که هودی، گرمکن و گرمکن دقیقاً چیست.

هودی نام خود را از ترجمه انگلیسی گرفته است که در آن هود به معنای هود است.

بنابراین می توان فهمید که این محصول همیشه هود دارد و این نکته یکی از اصلی ترین موارد برای کسانی است که این سوال را از خود می پرسند: تفاوت بین گرمکن، هودی و گرمکن چیست؟

در اواسط دهه 70، هیپ هاپ به سرعت در ایالات متحده شروع به توسعه کرد.

در همان زمان، گروه‌های راهزن محلی، که اکثراً از آمریکایی‌های آفریقایی تبار تشکیل می‌شدند، رشد کردند و جمعیت غیرنظامی را به وحشت انداختند.

از آنجایی که افراد مشکوک مرتبط با جنایت اغلب می خواستند بدون مجازات بمانند، ترجیح می دادند صورت خود را زیر کلاه های بزرگی که تقریباً تا لبه چانه آنها می رسید پنهان کنند، هودی برای شخصیت‌های دنیای زیرزمینی جنایتکار بهترین گزینه بود.

می توان اسلحه ها و مواد ممنوعه را زیر لباس های حجیم گشاد پنهان کرد، صورت را با کلاه پنهان کرد و جیبی که در شکم قرار داشت دست های یخ زده را کاملا گرم کرد.

علاوه بر این، طول این محصول امکان پوشیدن آن را به عنوان لباس بیرونی نیز فراهم کرده است،  این تفاوت بین هودی و گرمکن است.

دومی به زندگی ختم می شود، بنابراین، هودی همه کاره مترادف با کاربردی شده است.